Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/levelaj/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/levelaj/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/levelaj/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Referencie:

Mgr. Katarína Halajová - učiteľka francúzskeho a anglického jazyka: K pani Dr. Katke Tóthovej som chodila na výučbu angličtiny tri roky. Úspešne som ukončila svoje štúdium štátnou záverečnou skúškou v decembri roku 2010. Veľmi pozitívne hodnotím nielen jej ľudský prístup k študentom, ale najmä jej skvelý metodický postup vo výuke angličtiny, kde vyzdvihovala najmä opakovanie gramatiky a konverzáciu.

Mgr. Janka Miadoková, sociologička: Pani lektorka Katarína nás dokázala vo veľmi krátkom čase zbaviť strachu a nervozity pred štúdiom anglických slovíčok. Jej pozitívne myslenie nás všetkých ovládlo už hneď na prvej hodine angličtiny. Obdivujem jej zmysel pre humor a pozitívny prístup nielen k životu, ale aj k výučbe tohto svetového jazyka. Práve preto sme s ľahkosťou dokázali zvládnuť základy angličtiny a postupovať až po konverzačný level.

Ing. Pavol Frič - manažér v oblasti poľnohospodárstva: S obavami som nastupoval do kurzu pre začiatočníkov v anglickom jazyku. Avšak po pár hodinách strávených v Jazykovej škole u pani Dr. Katky Tóthovej ma nervozita opustila a pochopil som, že 80% učiva si z hodiny odnášam vďaka neustálemu opakovaniu učiva na hodine za pomoci ústnych a písomných cvičení a konverzácie. Pani Katka s nami neustále konverzovala a tzv. Callanova metóda, využívaná vo výuke angličtiny len v posledných rokoch, bola vlastne používaná touto našou skvelou lektorkou už dávno..

MUDr. Tatiana Pavlusová - dermatologička: Navštevujem súkromnú jazykovú školu pani PaedDr. Kataríny Tóthovej už dlhé roky aj kvôli tzv. "udržiavačke". Nemám totiž možnosť konverzovať v anglickom jazyku nikde inde. Som rada, že sa môžem s mojimi spolužiakmi dozvedieť na každej jednej dvojhodine v týždni niečo nové. Pani lektorka sústavne sleduje vývoj a zmeny v gramatike v angličtine a vždy nám ich prostredníctvom cvičení a konverzácie poskytne nenásilným a zaujímavým spôsobom. Aj touto cestou by som jej chcela popriať ešte veľa síl a chuti do ďalších rokov, aby nám ostala stále taká veselá, optimistická a nápomocná.

Vlado Halaj, riaditeľ firmy LUNACO, Lučenec: Prihlásil som sa na kurz anglického jazyka pre začiatočníkov v Jazykovej škole pani doktorky Kataríny Tóthovej, nakoľko som pociťoval nevyhnutnosť zorientovať sa v tomto jazyku aj kvôli skúške z angličtiny na Vysokej škole ekonomickej - manažment a verejná správa, Bratislava, pobočka Lučenec, ktorú navštevujem. Metódy, ktoré naša pani lektorka používa na hodinách, sa mi veľmi zapáčili, pretože nenásilným spôsobom sa snaží naučiť nás priamo na hodine osvojiť si gramatiku, slovnú zásobu, frázy a vôbec, komunikovať na patričnej úrovni.

Ing. Mária Greksová - majiteľka Fax Copy: U pani lektorky a garantky anglického jazyka si predovšetkým vážim jej osobné ľudské hodnoty - jej starostlivý prístup ku študentom, keď vyučovanie nikdy nekončí presne stanovenou dobou, ale vtedy, keď pochopíme učivo a zvládneme všetko, čo si zaumienila poskytnúť nám na danej hodine. Ďalej je to jej láskavé správanie sa k nám, snaží sa z každého frekventanta dostať to jeho maximum, má mimoriadne citlivý prístup ku študujúcim, a nech mi odpustia lektorky mladšieho veku, ale ako sa hovorí, aj "šediny sú na úžitok", u pani Katky cítiť prepracovanosť jej metodiky, veď je vyučujúca anglický jazyk už úctyhodných 32 rokov. Jej prax sa začínala na SOU a dnes vyučuje angličtinu na dvoch vysokých školách. Končí štúdium PhD. a bude pokračovať v docentúre. Všetci jej úprimne držíme palce!

JUDr. Renáta Endrodyová - právnička: Som začiatočníčka v kurze u pani Dr. Kataríny Tóthovej, zatiaľ nemám veľa skúseností, čo sa týka hodnotenia jej práce, avšak aj za pomerne krátke obdobie navštevovania tohto kurzu môžem konštatovať, že ide o kvalitnú výuku a veľmi seriózny prístup ku študentom. To sa nedá naučiť, to treba mať v krvi a naša pani lektorka sa narodila s darom učiť.

Mgr. Marek Kamenský - učiteľ: K pani PaedDr. Kataríne Tóthovej sme sa prihlásili do Jazykovej školy na anglický jazyk s mojou matkou z rôznych dôvodov: matka Zita Kamenská chcela získať zdravé základy angličtiny a ja som si chcel rožšíriť moje vedomosti o konverzáciu. Za moju mamu môžem zodpovedne povedať, že je veľmi spokojná a rada navštevuje kurz pre začiatočníkov. Oceňujem u našej pani lektorky Catherine jej bohaté vedomosti, ako aj citlivý postoj k nám - svojim študentom.

PaedDr. Kristína Oravcová - učiteľka: Pani Dr. Katarína Tóthová bola na strednej škole škole mojou triednou učiteľkou. Už vtedy som si ju obľúbila pre jej nevšedný prístup ku študentom. Neskôr som začala študovať na vysokej škole anglický jazyk, a keďže som potrebovala konzultácie z jazyka, prihlásila som sa do kurzu k pani profesorke - a neoľutovala som. Je to výnimočný človek - pedagóg, ktorý dokáže mať osobitný prístup k rôznym ľuďom, učivo podáva s ľahkosťou, takže človek ho pochopí ihneď. Málokto vie, že táto skúsená lektorka je zapojená do mnohých europrojektov a národných projektov súvisiacich s výučbou anglického jazyka. Je to skromná a nadmieru vzdelaná a inteligentná osoba.

Katarína Driver, Seaton, Veľká Británia: K pani Katke som chodila tri roky do toho času ešte Prvej súkromnej jazykovej školy Kathy v Lučenci. Som vydatá, žijem a pracujem v Anglicku a tie tri roky v jej jazykovej škole mi pomohli veľmi veľa. Keď som prišla do Anglicka pred piatimi rokmi, zistila som, že táto jazyková škola mi dala veľmi dobrý základ v anglickom jazyku a vďaka patrí najmä pani Tóthovej, ktorá má vynikajúci profesionálny a humánny prístup k študentom. Môj manžel je Angličan a hovorí, že moja angličtina je veľmi dobrá. Ďakujem za to všetko a odporúčam každému záujemcovi o anglický jazyk štúdium v tejto jazykovej škole.

Ďalší vďační klienti: Dometic firma Fiľakovo: Ing. Marián Miklian, Thormasmalt, a.s.: Milan Sýkora, MUDr. Stanislav Lupták, Ing. Eva Čonková, Ing. Miroslav Ziman, Ing. Marta Zimanová, Ing. Július Grexa, Ing. Róberta Župčanová, Soňa Jakubove, Sahin Demir, Janka Ruffíniová, Richard Čonka, Marcela Vozafová, Mária Košíková, Marek Kuruc, Mgr. Hana Hedvigi - Neduchal (Toronto/Canada) a  ďalší vďační študenti (za roky 1996 - 2017: 2652 študentov!!!) - zoznam Vám poskytneme k nahliadnutiu na Vaše želanie.